Píše o nás portál omédiách.com, k tomu ďalší rekord návštevnosti TVKRIMI.SK a citácie

BRATISLAVA – O novom portáli TVKRIMI.SK, ani nie desať dní od jeho vzniku, vyšiel prvý článok, ktorý mapuje jeho vznik, plány a vízie autorov.

Píše o nás web, zameraný na prácu médií a novinárov. Zdroj: www.omediach.com

Čo presne o nás portál píše, sa dozviete tu.

Okrem tejto milej publicity by sme sa s Vami chceli podeliť s ďalším rekordom. Desať dní od svojho spustenia, TVKRIMI.SK dosiahli ďalší rekord. Sme síce na začiatku, ale rastúci záujem nás teší. V stredu 18. apríla sme dosiahli takmer 6.000 zobrazení stránky alebo textov. Nie sú to desaťtisíce ani státisíce videní, ale každý web nejako začínal. My konktrétne 7.4.2018 na nule.

Vyrovnáva sa počet tých, ktorí si na nás klikajú na počítači, s tými, ktorí nás sledujú cez mobil. Zdroj: googleanalytics.com
Citácie za uplynulé dni

V posledných dňoch sme zaznamenali viacero citácií našich textov v iných redakciách.  Tému o streľbe na robotníkov na Kramároch prebrali nielen internetové portály, ale aj printy. Text dosiahol 168 zdieľaní na sociálnej sieti.

Rovnako kolegov z iných redakcií zaujala informácia, že hľadaní advokáti v kauze Takáčovci sa prihlásili na polícii a už sú vo väzbe.

Ako vidíte, čítať a priebežne sledovať TVKRIMI.SK sa ozaj oplatí. Rovnako by som sa chcel poďakovať všetkým, ktorí posielajú svoje tipy, či už cez jednoduchý a rýchly formulár na pravej strane stránky “Pošli nám tip” alebo mailom na tipy@tvkrimi.sk. Pekný slnečný víkend všetkým želáme!

Páčil sa Vám text? Zdieľajte ho!
onpost_follow 0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *