BA KRAJ – Včera krátko pred 19:30 h došlo na Záleskej ulici v obci Ivanka pri Dunaji k dopravnej nehode. Podľa doterajších informácií na uvedenom mieste vodič vozidla zn. Audi A6 neprispôsobil rýchlosť stavu, povahe vozovky a svojim schopnostiam, zišiel s vozidlom mimo vozovku kde narazil do stromu.

Náslende sa vozidlo prevrátilo na bok. Za pomoci okoloidúcich mal vodič vystúpiť z vozidla a dať sa na útek z miesta nehody.V krátkom čase bol však vypátraný hliadkou bratislavskej PMJ a podrobený vykonaniu dychovej skúšky. Počas nej mu bola nameraná hodnota 0,76 mg/l ( 1,58‰ ) alkoholu.

Zdroj: Polícia SR

Pre podozrenie zo spáchania trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky policajti 48-ročného Martina z Bratislavy obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na príslušné policajné oddelenie.Po vykonaní potrebných úkonov bol menovaný umiestnený do cely policajného zaistenia. Vec sa realizuje v tzv. superrýchlom konaní. V prípade preukázania viny hrozí za takéto konanie trest odňatia slobody až na jeden rok.Prípadom sa aj naďalej zaoberajú seneckí dopravní policajti.

Páčil sa Vám text? Zdieľajte ho!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *